Pozwól, że Ci opowiem…

…organizujemy obozy już od kilku lat i zakochaliśmy się w tej niezwykłej wakacyjnej przygodzie. Nasi obozowicze również, a dowodem tego jest wzrastająca liczba uczestników każdego roku.

Nasi SMILE’owicze, to dzieci i młodzież z całej Polski. Mamy także wielu zwolenników naszych obozów z innych krajów, w tym z Niemiec.

Pozwól, że Ci opowiem…

…na czas 10 dni przenosimy się w zupełnie inny świat – świat języka angielskiego, psychologii pozytywnej, nieograniczonej radości i uśmiechu.

Psychologia pozytywna to nauka o pozytywnych cechach, wartościach i mocnych stronach człowieka. Postępując zgodnie z jej założeniami, staramy się zrozumieć    i mieć na uwadze szczególnie te czynniki, które przyczyniają się do poprawy jakości życia naszych obozowiczów.

W SMILE’u:

  • akceptujemy siebie,
  • stale się rozwijamy,
  • uczymy się miłości własnej oraz do drugiego człowieka,
  • uczymy się wdzięczności,
  • radujemy się.

Pasjonujemy się językiem angielskim, dlatego organizujemy obozy językowe podczas których uczestnicy rozmawiają w języku angielskim od świtu do nocy.

Program opieramy na metodzie całkowitego zanurzenia w języku (Total Immersion),  która polega na posługiwaniu się językiem angielskim nie tylko podczas zajęć, ale również przerw i posiłkow. Dzięki temu nauka języka angielskiego jest niezwykle efektywna i szybka.

 

Pozwól, że…

… zaproszę Cię na przygodę ze SMILE’em, podczas której…

ale o tym opowiesz nam Ty.